Ekologiczna dziewczyna

z ekologią za pan brat

Ekologiczna-dziewczyna
Ciało Marki i produkty Twarz

Pielęgnacja skóry suchej i wrażliwej

Skóra sucha i wrażliwa potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Głównie z tego względu, że bardzo szybko się starzeje. Ważna jest więc szczególna troska o nią, by nie tylko ją ukoić, ale i opóźnić procesy starzenia.

Krem to nie wszystko

Pielęgnacja skóry suchej i wrażliwej nie powinna ograniczać się wyłącznie do aplikacji kremu przed pójściem spać. Aby działać kompleksowo, musimy wszystkie kosmetyki dostosować do potrzeb skóry. Pamiętajmy o skutecznym demakijażu, który nie tylko usunie makijaż i zanieczyszczenia, ale nawilży, przygotowując do dalszych zabiegów. Wykorzystajmy w tym celu wodę nawilżającą do twarzy z bio-różą i bio-aloesem marki Logona. Preparat można również stosować w ciągu dnia, gdy chcemy odświeżyć twarz.

Ekologiczna-dziewczyna-skóra-sucha
Skóra sucha i wrażliwa

Wbrew temu, co się powszechnie sądzi o peelingu – jest on również wskazany przy skórze suchej. Poprawia krążenie, dotleniając skórę, pomaga pozbyć się martwego naskórka, a odpowiednio dobrany – skutecznie nawilża. Wybierzmy peeling dla skóry suchej marki Eostra, którego lekka konsystencja ułatwia aplikację. W przypadku podrażnień zainwestujmy w kosmetyki Pat&Rub face, które wygładzają, nawilżają i koją wszelkie podrażnienia, zmniejszając tendencje skóry do ich występowania. Godne polecenia jest serum dla skóry suchej i wrażliwej – kosmetyk ten likwiduje podrażnienia, wygładza skórę i głęboko nawilża.

Gdy krem, to jaki?

Przy pielęgnacji skóry suchej ważne jest regularne stosowanie kremów pozwalających utrzymać skórę w należytej kondycji. Marka Tautropfen przygotowała bogatą ofertę dla posiadaczek skóry suchej i wrażliwej. Kremy i emulsje nawilżające producenta zapewniają kompleksową skórze kompleksową ochronę i dostęp do niezbędnych w procesie regeneracji składników aktywnych. Kosmetyki, które mogą nas zainteresować to te pochodzące od marki Wise – skandynawskiego producenta, który swe produkty kieruje przede wszystkim do gabinetów kosmetycznych oraz SPA. W swej ofercie Wise ma kosmetyki do demakijażu, peelingi, maseczki, kremy i emulsje do pielęgnacji twarzy oraz balsamy do ciała. Ciekawą alternatywą mogą okazać się kosmetyki marki Madara. Jej kremy są lekkie, jednak siłą nawilżania przebijają wielu swoich konkurentów. Podobnie rzecz się ma z kosmetykami Annemarie Borlind, które zachwycają konsystencją, zapachem i skutecznością.